ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'בלוגים'

הוספת meta tags לבלוג WordPress

יום שני, 27 באוגוסט 2007

כדי לקדם כהלכה את האתר במנועי חיפוש, יש צורך, בין היתר, לערוך את תגי המטה שלו. תגי מטה, או Meta Tags  מהווים דרך, או צירוף של דרכים לסייע למנועי החיפוש (וגם לדפדפן, כמובן) לקבל מידע על האתר.
מנוע החיפוש משוטט באתר ואוסף מידע המצוי באתר, כולל מתוך תגי מטה כמו  description, keywords ותגים נוספים, כמו distribution ו-robots.
באתרים המבוססים על WordPress אין, כברירת מחדל תגי מטה רבים, וביניהם תגי  description  ו-keywords וכן  distribution ו-robots. לכן יש צורך להוסיף את התגים הללו באופן ידני. מוסיפים את תגי המטה לקובץ header.php ב-theme של WordPress בו אתם משתמשים. לדוגמה, אם אתם משתמשים ב-theme בברירת המחדל, תמצאו את הקובץ שעליכם לערוך, ב-wp-content/themes/default.

הבלוגר כעיתונאי

שבת, 03 בפברואר 2007

איגוד האינטרנט הישראלי מזמין בלוגרים להשתתף בכנס השנתי שלו, על תקן של עיתונאים. הרעיון ככלל הוא רעיון מבורך, שחי וקיים בהצלחה בעולם הגדול, ומגיע עכשיו גם לביצה המזרח תיכונית שלנו, ולמה לא. שישה בלוגרים יוזמנו לכנס, וייבחרו על ידי ועדה של ארבעה אנשים.
על מנת לתת גם לבלוגרים להשפיע, 20 אחוזים מהציון ייקבע על פי הצבעתנו. הבלוגרים. זה לא נשמע לי הרבה. זה אומר שאנחנו, כולנו, נשלח בלוגר אחד ועוד עשרים אחוזים של בלוגר שני מתוך ששת הבלוגרים. לא. זה לא נשמע לי הרבה. אבל, אוקיי, הוועדה המכובדת תחליט לגבי ה-4.8 בלוגרים הנותרים. זה מה יש. גם זו התחלה.
שחר שמש מתלבט אם בא לו ללכת לסקר את הכנס השנתי, ובעצם רק את היום הראשון. אני מצפה לקרוא על הכנס (ובעצם רק על היום הראשון בו) בבלוג של שחר.