ארכיון פוסטים שפורסמו בחודש מרץ 2008

Photoshop Express

יום שישי, 28 במרץ 2008

זה נראה כמו המשכה של המהפכה. מהיום יש גירסה מקוונת, רזה יותר, של פוטושופ, או נכון יותר, של Photoshop Elements, שהיא אחותה הרזה של פוטושופ. נפתחה גירסת הבטא של Photoshop Express, המאפשרת עריכה בסיסית, באופן מקוון, של תמונות, ובנוסף איחסון בחינם של עד 2 ג"ב של תמונות ואפשרות הצגתן ושיתופן ברשתות חברתיות. Adobe משחקת אותה בענק, גם אם המימשק הפלאשי קצת מעצבן (אותי, לפחות).

דרוש/ה מנהל/ת תיקי לקוחות

יום ראשון, 23 במרץ 2008

לאתר אינטרנט צעיר ודינאמי, דרוש/ה מנהל/ת תיקי לקוחות בעל/ת אורינטציה מכירתית ותודעת שירות גבוהה.
– כישורי מכירה ושכנוע.
– יכולת ביטוי מעולה בכתב ובעל פה.

ביטחון עצמי, אחריות ועצמאות, הגדלת ראש והובלת תהליכים.
התפקיד כולל גיוס לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים.
נסיון מוכח במכירות. ידע והבנה בתחום האינטרנט. עמידה ביעדים מוגדרים. יכולת ניהול מו"מ. עבודה בתנאי לחץ. קבלת שכר גבוה כנגד ביצועים ממכירות.
רק פניות מתאימות תענינה. סודיות מובטחת.
נא לשלוח קורות חיים ל- job101 AT gur.co.il

Snap Links לפתיחת קישורים מרובים

יום רביעי, 12 במרץ 2008

בעוונותי, ה-Firefox שלי פתוח כל הזמן על מספר רב של טאבים. נכון לכרגע יש לי עשרות (!) טאבים פתוחים. זאת אומרת, למעשה, ששולחן העבודה שלי יותר מבולגן אפילו משולחן העבודה שלי, אם אתם מבינים למה אני מתכוון.
Snap Links היא הרחבה ל-Firefox, המאפשרת פתיחה של קישורים מרובים בטאבים חדשים על ידי סימון של מרובע עם העכבר, על הקישורים אותם אנו רוצים לפתוח. ההרחבה מאפשרת פתיחה של הקישורים בטאבים חדשים, בחלונות חדשים, בטאבים חדשים בחלון חדש, היא מאפשרת להעתיק את הקישורים לזיכרון, להוסיף אותם לסימניות או להוריד אותם.
אפשר גם להשתמש בהרחבה כדי לפתוח קישורים בודדים על ידי גרירה עצלה של העכבר תוך לחיצה על כפתורו הימני, במקום ההקלקה המדויקת הרגילה על הקישור.